, bez majtek na ulicy 

bez majtek na ulicy

Me.of designs

Temat: Legalizacja miękkich narkotyków

widać że niemacie żadnych argumentów na poparcie swoich tez ani tymbardziej odparcia moich ;)
ale to nasze tezy a nie twoje sa sluszne :P


Ty jesteś jeden wielki lol i to pie***** zdrowo w mózg...nie paliłem i nie chcę ćpunie :P
jeszcze nie zabijasz co będzie potem nie wiadomo...


ty tak na serio czy to ironia bo nie wyczulem :hmm: a jak serio to sie sam pie****** w mozg... a sory zapomnialem ty przeciez go nie masz :P


Z piwem też nie można biegać po ulicy, więc o co ci chodzi? Chcesz móc jarać trawkę w miejscach publicznych i przy okazji smrodzić innym tak jak to robią palacze tytoniu? :thumbdown:
nie tylko nie chce byc zatrzymywany na ulicy i przeszukiwany do majtek, a potem jakby co skazany za 1 osmolona lufke :(
Ten post był edytowany przez nelson dnia: 11 Maj 2007 - 20:10
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=255796Temat:
W Dolinie Lodowego Ciasteczka, chodził sobie Ciastolud z grzyba o imieniu Mordeczka. Miał maczugę "Rębipiekarz", która zżerała po 30 kg skarpetek na godzinę i zatruła się wieczorem o godzinie 21:00. Potem Ciastolud poszedł utopić swojego znienawidzonego rywala, krasnoludka ludka, który wiecznie robil coś złego jemu, np. pozerał ciasteczka. Krasnoludek ludek widział tylko podwodnego rekina i nie zauważył jak rekin ten ugryzł go w jego brzydką, wielką, fioletową i spuchniętą nogę. Biedny krasnoludek ludek kupił sobie Fastum i posmarował nim spuchniętą gębę mężczyzny, którego twarz przypominała brudny krowi odbyt, gdyż lubił zwieracze i je gryzł z całej mizernej siły i chęci nażarcia się. Wreszcie w końcu mu się udało i na czole wyrósł mu wielki, olbrzymi przepychacz do zwieraczy brudnych i ohydnych takich jak ten mały i brzydatny. Krasnoludek próbował go skopac na świński ryj, lecz wtedy zapomniał, że nie zrobił siku. Więc poszedł do klopa, a w nim zobaczył dużą czarną dziurę, która wsysała jego wacka coraz mocniej, aż go wykastrowała. Krasnoludek przerażony poszedł kupić nowego szklanego wacka z promocji w Biedronce, z 1-godzinną gwarancją na raty! Gdyż już kupił 5 kilogramów używanych majtek z lumpeksu przy ulicy, to zjadł cebule z przeceny i zwymiotował na swoją koszulę i poszedł szybkim krokiem do pobliskiego cmentarza idiotow by zakopać swojego wacka w grobie z babcią. potem poszedł do swojego durnego domu zakopćił fajke i wrzucil ją do wanny z wielkim brzydkim karpiem fajka to dynamit i miala zaraz
Źródło: divinity.fora.pl/a/a,315.html


Temat: Moze kawal jakis...?:-)
bardzo stare:

Po dobrej imprezce wracają trzy podpite koleżanki, w pewnym momencie zachciało im się siusiu, a że na ulicy był duży ruch i przechodziły obok cmentarza zdecydowały się przeskoczyć przez mur. Kucnęły jedna tu, druga tam i robią siusiu. Nagle zrywa się wichura, burza pioruny, więc wystraszone uciekają przez cmentarz, krzaki, płot i do domów. Następnego dnia ich mężowie spotykają się przy piwku, po paru mocnych jeden zaczyna:
- Znamy się już długo to powiem wam chłopaki że wydaje mi się że mnie żona zdradza! Wczoraj wieczorem wróciła do domu późno, podpita, a na dodatek w podartych rajstopach.
Drugi mówi:
- Eeee, to nic moja chyba też mnie zdradza, mało że wróciła późno i w podartych rajstopach to jeszcze bez majtek!
Trzeci mówi:
- Panowie to wszystko nic: moja wróciła, późno, podpita, bez rajstop i majtek, a na dodatek miała taka fioletowa szarfę na sobie: Nigdy Cię nie zapomnimy - Koledzy z Gdańska!
Źródło: pentax.org.pl/viewtopic.php?t=1413


Temat: John Ronald Reuel Tolkien
Nabu czy nie wstyd ci biegac po forum z avkiem CR? Toż to jakbyś bez majtek po ulicy biegał

Nakombinowałeś w tym poście... Jak w ogóle śmiesz porównywać przekłąd Łozińskiego i Skibniewskiej?
Źródło: shadow.zaginiona-biblioteka.pl/viewtopic.php?t=397